Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Dostawa i płatność

Dokładamy starań, aby zamówienia realizować jak najszybciej.

Informacja o przewidywanym czasie wysyłki jest dostępna podczas składania zamówienia na karcie produktu oraz na stronie głównej. Podany czas wysyłki obejmuje realizację zamówienia przez nasz Magazyn oraz przygotowanie paczki do odbioru przez kuriera. Do przewidywanego terminu wysyłki należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na doręczenie paczki.

Podany czas wysyłki dotyczy dni roboczych. Zamówienia, dla których deklarowany czas wysyłki upłynie w weekend lub święto zostaną zrealizowane z uwzględnieniem tej przerwy.

Czas wysyłki liczymy od momentu złożenia zamówienia, a w przypadku płatności za pośrednictwem Autopay (dawniej Blue Media) - od momentu opłacenia zamówienia.

 

INFORMACJE O DOSTAWIE

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych delikatne produkty mogą się uszkodzić lub stłuc. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Produkty wysyłamy do paczkomatów InPost oraz kurierem GLS, DPD lub ID Logistics (produkty wielkogabarytowe). W przypadku produktów wielkogabarytowych nie ma możliwości dopłaty za wniesienie. Produkt wielkogabarytowy nadajemy przesyłką paletową, dostarczaną pod adres zamówienia.
Usługa wniesienia produktów wielkogabarytowych ustalana przez Klienta bezpośrednio z kurierem.

Jeśli w zamówieniu znajdują się produkty z oferty meblowej, możesz otrzymać od nas więcej niż jedną przesyłkę.  Przesyłki wyślemy do Ciebie różnymi firmami kurierskimi, co może spowodować, że daty doręczenia przesyłek mogą się różnić.

 

Darmowa dostawa dla zamówień od 50 zł

Sposób wysyłki Koszt Koszt
Wartość produktów w zamówieniu  poniżej 50 zł  od 50 zł
Kurier 12,00 zł 0 zł
Paczkomaty InPost 9,99 zł 0 zł

 

INFORMACJE O PŁATNOŚĆ

Bezpieczne płatności online

W naszym sklepie możesz skorzystać z takich form płatności jak: szybki przelew, BLIK, karty płatniczej VISA lub Mastercard, Google Pay, Apple Pay. Zamówione produkty wyślemy, gdy nasz system potwierdzi otrzymanie płatności.

 

Płatność za pobraniem

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. W przypadku asortymentu z kategorii "meble" forma płatności za pobraniem nie jest dostępna. 

 

Płatność PayPo

Zamów teraz, zapłać nawet 30 dni po złożeniu zamówienia - bez dodatkowych kosztów. Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

Jak zapłacić PayPo?

1. Należy wybrać płatność PayPo jako metodę płatności, a następnie przejść do kolejnego etapu.

2. Ze strony BigDeals.eu nastąpi przekierowanie na stronę PayPo.

3. Na stronie pojawi się formularz, gdzie należy wpisać swój numer telefonu.

4. Na podany numer telefonu zostanie wysłany SMS z kodem.

5. Transakcję należy potwierdzić otrzymanym kodem.

6. Na stronie pojawi się komunikat z potwierdzeniem transakcji.

7. PayPo opłaci Twoje zamówienie.