Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Łazienka

Cena
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Długość (cm)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

Ustaw kierunek malejący

Urządzając łazienkę chcemy, aby była efektowana, a zarazem funkcjonalna. Zazwyczaj jest to małe pomieszczenie, w którym musimy połączyć wszystko w spójną całość.  


Spójność akcesoriów łazienkowych 
Najważniejsze w łazience są podstawowe akcesoria – dozownik do mydła, mydelniczka, kubki łazienkowe, szczotka do WC. Najlepiej dobrać je z tej samej serii, dzięki czemu zachowamy spójność i jeden styl.  
Aby dodać przytulnego wyglądu łazience, wybierz dywanik łazienkowy, który zapobiegnie stawianiu stóp na zimne płytki. Ręczniki to dodatki funkcjonalne, ale również estetyczne. Są miękkie i przyjemne w dotyku, ale także posiadają odpowiednie właściwości.  
Nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra nad umywalką. W małych przestrzeniach lustro optycznie powiększy łazienkę. Warto również zakupić małe lusterko kosmetyczne, w którym możemy dostrzec więcej szczegółów podczas naszych pielęgnacyjnych rytuałów.  


Organizacja przestrzeni 
Łazienkę dobrze wyposażyć w koszyki oraz kosze łazienkowe, w których pomieścimy najpotrzebniejsze kosmetyki, płyny, akcesoria. Są one praktyczne, a także wyglądają bardzo estetycznie. Kosz na pranie jest obowiązkowym elementem, który również można dopasować do wystroju łazienki.  


Koniec z nieprzyjemnymi zapachami 
W łazience może unosić się zapach wilgoci, prania, czy detergentów. W takich chwilach należy wyposażyć łazienkę w dyfuzory zapachowe czy świece. Odświeżacze powietrza wprowadzą przyjemną woń do pomieszczenia, a świece zapachowe nadadzą mu również romantycznego klimatu.