Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

O BigDeals

BigDeals to marka home&design, która powstała z połączenia miłości do designu i niskich cen – i chociaż nie jest to proste zadanie, stara się w swoich produktach łączyć wysoką funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i konkurencyjne ceny. BigDeals ma stanowić wygodną przestrzeń dla zabieganego klienta, który nie musi już szukać okazji – wszystkie znajdzie w jednym sklepie.

W asortymencie BigDeals odnaleźć można wyjątkowe produkty do każdego pomieszczenia w domu, a także do ogrodu i na taras – w tym nowoczesne i wygodne meble, dodatki, które pozwolą zamienić każdy pokój w stylową i praktyczną przestrzeń, a także drobne akcesoria AGD, które usprawnią gotowanie i sprzątanie tak, by obowiązki stały się przyjemnością. Produkty BigDeals adresowane są głównie do osób, które cenią sobie wartość użytkową produktu i pragną domu, w którym design nie będzie tylko dekoracyjny – wszystkie elementy wystroju mają łączyć się w praktyczną aranżację, w której można spędzić czas z rodziną i zrelaksować się, uciekając od obowiązków dnia codziennego.

BigDeals pragnie, by każdy z klientów miał szansę stworzenia przestrzeni, którą nazwie domem – komfortowy, przytulny, bezpieczny, w którym cała rodzina będzie czuła się u siebie. A to wszystko w niskich cenach! Marka stara się udowodnić, że design wcale nie musi być elitarnym luksusem – z odpowiednią dozą kreatywności można stworzyć wnętrze estetyczne i praktyczne, w przystępnych cenach.

Swoje produkty BigDeals adresuje głównie do klientów zmęczonych koniecznością wybierania pomiędzy drogimi produktami a długotrwałym szukaniem okazyjnych cen. W jednym sklepie znajdować się będą meble, dodatki, akcesoria i małe AGD w konkurencyjnych stawkach, dzięki czemu szybko i tanio można urządzić kompleksowo cały dom, bez konieczności porównywania cen w wielu sklepach home&design – a zaoszczędzony czas i pieniądze można wykorzystać z rodziną lub na własne przyjemności. BigDeals to marka świadoma tego, jak czasochłonne i stresujące może być prowadzenie domu i uczynienie z niego ciepłej przestrzeni, w której każdy będzie się czuć bezpiecznie. I właśnie dlatego pragnie pomóc w tym trudnym zadaniu!