Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Zestaw dla dzieci 2 szt. BAMBOU

29,99 

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

:Kiedy nasze dziecko nie chce jeść próbujemy różnych sposobów, aby jak najbardziej je do tego zachęcić. Jednym z nich może być zestaw dla dzieci Bambou, składający się z uroczego talerzyka oraz łyżeczki. Komplet ten zainteresuje każde dziecko, przyciągnie jego uwagę, przez co będzie ono chętniej spożywać smakołyki serwowane przy jego pomocy.

Cechy charakterystyczne

:W zestawie znajdziemy dwa elementy, takie jak talerzyk o wymiarach 20 cm x 17 cm, swoim kształtem przypominający kotka, oraz łyżeczkę. Talerzyk poza kształtem kota, na swojej powierzchni posiada wzór kociej buźki, która będzie się wyłaniać w miarę opróżniania się talerzyka, czym może zainteresować najmłodszych i przekonać do jedzenia. Część łyżeczki, która ma kontakt z jedzeniem, została wykonana z miękkiego, elastycznego Materiału, dlatego jest dobrym rozwiązaniem dla dzieci. Trzon łyżeczki oraz talerzyk wykonano z bambusowego drewna, co dodaje całemu zestawowi ciekawego charakteru.

Materiał

:Zarówno drewno bambusowe jak i silikon będący częścią łyżeczki, są Materiałami w pełni bezpiecznymi dla maluchów i nie wchodzą one w żadne interakcje z jedzeniem. Dodatkowo, oba Materiały cechuje dobra odporność na uszkodzenia oraz wytrzymałość, co w przypadku dziecięcych akcesoriów jest bardzo ważne.

Specyfikacja

Kod produktu:JNSNASE164692
Material:BAMBUS / silikon
Szerokość (cm):17.00
Długość (cm):20.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana