Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

ROH Donica na nóżkach czarna L

49,99  149,00 
Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,00  (-66%)

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Kochasz rośliny doniczkowe, ale w Twoim domu brakuje miejsc, w których można byłoby je ustawiać? To częsty problem, szczególnie wśród mieszkańców nowego budownictwa, gdzie stosuje się drzwi balkonowe lub okna sięgające podłogi. W takiej sytuacji nie ma parapetu, na którym stać mogłyby doniczki. Rozwiązaniem tego problemu jest donica na nóżkach ROH – pomoże Ci zalać Twój dom zielenią.

 

Przeznaczenie

Donica na nóżkach ROH wygląda trochę jak urządzenie, które ma pobierać z powierzchni Marsa próbki do badań. Być może nie przyczyni się do rozwoju nauki, ale z pewnością może być narzędziem pozwalającym Ci na przeprowadzenie zielonej rewolucji w Twoim domu.

Cechy charakterystyczne

Donica ROH charakteryzuje się niezwykle prostym designem. To prosty walec, po środku którego zamontowany jest trójnóg. Te nóżki sprawiają, że stojak jest stabilny, a Ty możesz układać rośliny kaskadowo i zapewnić im odpowiedni dostęp do naturalnego światła. Donica ma wymiary 26x22x93 cm i czarny kolor, który sprawia, że w powodzi zieleni całkowicie zniknie.

Materiał

Przedmiot wykonany jest w całości z metalu.

Specyfikacja

Kod produktu:DDEDONI164528
Material:METAL
Szerokość (cm):15.00
Długość (cm):22.00
Wysokość (cm):94.00
Średnica (cm):18.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana