Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Ramka na zdjęcie czarna JO 20x25 cm

24,99 

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

Zdjęcia Twoich bliskich czy też wyjątkowych chwil możesz uchwycić aparatem i wywołane bądź wydrukowane zdjęcie umieścić w ramce z serii Jo marki Homla, które postawione na biurku bądź szafce będzie Ci o nich przypominać. Ramka może także posłużyć na ważne życiowe sentencje, które będą codziennie motywować Cię do dalszych sukcesów bądź na wyjątkowy obrazek, który będzie gustowną ozdobą Twojego domu.

Cechy charakterystyczne

Ramka Jo prezentuje się w czarnym kolorze obramowania wraz z przezroczystą powierzchnią, która chroni umieszone w niej zdjęcie przed zniszczeniem. Co więcej posiada brązową stopkę w tylnej części dające możliwość ustawienia ramki bez konieczności opierania jej o inne przedmioty. Znajdujące się w niej fotografie podtrzymywane są przez haczyki, które sprawiają że zdjęcie dobrze się trzyma i łatwo można je wymienić na inne. Ramka ma 20 cm szerokości oraz 25 cm wysokości.

Materiał

Do stworzenia ramki została użyta płyta mdf wpływająca na jej wytrzymałość oraz wyposażona jest w szklaną szybkę chroniącą zdjęcia.

Specyfikacja

Kod produktu:DDERAZD161898
Material:TWORZYWO SZTUCZNE / szkło / PŁYTA PILŚNIOWA O ŚREDNIEJ GĘSTOŚCI
Szerokość (cm):20.00
Długość (cm):25.00
Wysokość (cm):25.00
Średnica (cm):88.50

Opinie

Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana