Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Młynek do kawy MILL

21,39 

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

Szklany młynek do kawy Mondex sprawdzi się w domu każdego miłośnika wybornej kawy, ale nie tylko! To także gadżet dla aktywnych kawoszy. Młynek jest ręczny, napędzany poprzez kręcenia korbką, zatem nie potrzeba energii elektrycznej do jego uruchomienia. Od tej pory możesz rozkoszować się ulubioną kawą nawet przebywając poza domem.

Cechy charakterystyczne

Szklany młynek do kawy Mondex składa się z nakładki z korbką oraz szklanego zbiorniczka z napisem ,,Coffe Menu. Precyzyjne mielenie kawy zapewnia ceramiczny mechanizm, który odporny jest na otarcia i zużycie. Poszczególne elementy młynka, są odkręcane, dlatego też prosto się go czyści. Dolny, szklany zbiorniczek przystosowany jest do mycia w zmywarce. Można myć też go ręcznie, używając ciepłej wody. Wymiary młynka, to: średnica 7,5cm oraz wysokość 22,5cm. Pojemność pojemnika wynosi 400ml.

Materiał

Młynek do kawy Mondex posiada szklany, odkręcany zbiorniczek, który można myć w zmywarce. Nakładka z korbką jest metalowa. Mechanizm, natomiast został wykonany z wysokiej jakości cermiki. "

Specyfikacja

Kod produktu:202226
Material:METAL / SZKŁO
Szerokość (cm):7.50
Wysokość (cm):22.50
Pojemność (l):0.40

Opinie

Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana