Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Rękawica kuchenna CLARO

16,99 

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

Można wymienić wiele kuchennych akcesoriów, które pomagają nam w kuchni. Ważnym gadżetem jest rękawica kuchenna. Propozycja CLARO to uniwersalny produkt, który odnajdzie uznanie u każdego kucherza i nie tylko. Każdy domownik z niej skorzysta! Niezbędna podczas gotowania i pieczenia pozwoli zabezpieczyć Twoje dłonie przed gorącymi garnkamii naczyniami. Produkt pozwoli Ci bezpiecznie działać w kuchni, bez obaw o poparzenie dłoni. Wygodna rękawica dobrze leży na dłoni i nie zsuwa się podczas trzymania gorących naczyń i blaszek. Pozwoli Ci szybko i łatwo serwować potrawy prosto z piekarnika.

Cechy charakterystyczne

Rękawica kuchenna CLARO w kolorze szarym będzie pasować do różnych styli kuchni. Uniwersalny wygląd jest dużym atutem tego produktu. Wnętrze rękawicy z trwałego materiału w kolorze jasnym, pozwala na ochoronę dłoni podczas gotowania i pieczenia. Rękawica posiada również uchwyt dzięki czemu możesz powiesić ją na relingu czy haczyku kuchennym.

Materiał

y
Rękawica kuchenna została wykonana w 100% z bawełny. Miękki materiał pozwala na komfortowe używanie rękawicy. Produkt o wymiarach 17x28cm.

Specyfikacja

Kod produktu:202130
Material:BAWEŁNA
Szerokość (cm):17.00
Długość (cm):28.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana