Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Rękawica kuchenna + łapka POULE

19,20 

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

Kuchnia to wyjątkowe miejsce naszego domu, pełne zapachów i nowych odkryć kulinarnych. Podczas dobierania wyposażenia kuchennego, nie możemy zapomnieć o kilku niezbędnych jej elementach. Tekstylia są jednym z istotniejszych dodatków towarzyszących podczas dnia codziennego. Oprócz kuchennych ręczników na uwagę zasługują zestawy złożone z rękawicy i podkładki. Zestaw ten służy przede wszystkim podczas gotowania czy pieczenia, umożliwiając sprawne i bezpieczne wyciąganie gorących naczyń.

Cechy charakterystyczne

Zestaw kuchenny w wykonaniu z organicznego surowca stają się produktem odpornym na zniszczenia wynikające z codziennej eksploatacji. Gruba struktura rękawicy zapobiega poparzeniom podczas trzymania gorących przedmiotów, jednocześnie zapewniając komfort i pewność chwytu. Rękawica kuchenna i podstawka zostały zaprojektowane w oryginalnej kolorystyce łączącej czerwień z beżem, o ciekawych wzorach które wpasują się we wnętrza w stylu vintage, retro czy nawet prowansalskim.

Materiał

Zestaw składa się z dwóch elementów: rękawicy kuchennej i materiałowej podkładki wykonanych z bawełny w kolorze czerwonym i beżowym.

Specyfikacja

Kod produktu:203476
Szerokość (cm):16.00
Długość (cm):30.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawica kuchenna + łapka POULE
Twoja ocena