Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Stojak z uchwytem na papier toaletowy DARK

24,99 

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

Stojak na papier toaletowy Black w minimalistycznym stylu, posłuży nie tylko do przechowywania papieru, ale będzie stanowił także ozdobę w każdej łazience. Czarny, metalowy stojak na papier idealnie wkomponuje się w styl loftowy łazienki. Pasować będzie także do każdej modnego wnętrza. Produkt nadaje się do łązienki domowej, hotelowej czy biurowej.

Cechy charakterystyczne

Stojak na papier toaletowy Black jest to stojak wolnostojący. Nie trzeba wiercić dziury na uchwyt do papieru toaletowego w płytach łązienkowych. Stabiność zapewnia mu duża, okrąła podstawa. Stojak składa się z dwóch części. Jedna, na dole, stanowi miejsce do przechowywania zapasu rolek papieru toaletowego. Druga, na górze stanowi uchwyt, na którym zawiesza się rolkę do bieżącego zużycia. Stojak został skonstruowany w ten sposób, by zapewnić komfor, wygodę i odpowiednią wysokość. Wymiary stojaka to średnica: 15cm, zaś jego wysokość wynosi: 54cm.

Materiał

Stojak na papier toaletowy Black wykonano z solidnej i odpornej na zniszczenia stali malowanej proszkowo. Stojak jest w kolorze czarnym.

Specyfikacja

Kod produktu:201097
Material:METAL
Szerokość (cm):15.00
Wysokość (cm):54.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana