Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Roślina sztuczna liśc monstery VEGBY

19,99 

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

Rośliny w każdej postaci stały się trendem w aranżacjach. Topowym przykładem są liście monstery. Motywy egzotyczne, tropikalne to coś co już długi czas broni się we wnętrzu. Coraz więcej propozycji dedykowanych jest dla tych, którzy nie są miłośnikami pamiętania o pielęgnacji roślin. Sztuczne imitacje coraz częściej oddają w 100% piękno prawdziwych kwiatów, gałązek, czy roślin. Propozycja sztucznego liścia monstery jest takim przykładem! Lekki i niezobowiązujący dodatek w postaci sztucznego liścia dodaje klimatu do wnętrza. Jasne i nowoczesne mieszkania pokochają ten klimat.

Cechy charakterystyczne

Roślina sztuczna VEGBY
to zielony, duży liść monstery. Wysoki sztuczny liść można wykorzystać na wiele sposobów - świetnie wyglądać będzie w wielkich wazonach. Całość produktu została zamknięta w prostej łodydze wraz z dużym, charakterystycznym dla tej rośliny - dziurawym liściem. Estetyczny produkt i naturalny design pozwala na wykorzystanie go w każdym wnętrzu.

Materiał

Produkt o wymiarze 94cm, w całości wykonany został z tworzywa sztucznego. Produkt łatwo utrzymać w czystości - wystarczy przecierać wilgotną ściereczką.

Specyfikacja

Kod produktu:DDESZKW163206
Material:TWORZYWO SZTUCZNE
Szerokość (cm):40.00
Długość (cm):94.00
Wysokość (cm):94.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana