Darmowa dostawa od 50 zł

Szybka wysyłka zamówień

Świeca okrągła GENERIQUE ⌀14 cm

6,99  12,79 
Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79  (-45%)

Dostawa do Paczkomatu już za 9,99 zł

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

Przeznaczenie

Zielony kolor jest z natury kolorem odprężającym oraz uspokajającym. Dlatego warto uzupełnić swój dom o elementy w tym kolorze. Świeczki z serii Generique będą nie tylko elementem dekoracji, ale także będą miały praktyczne zastosowanie w postaci lekkiego światła podczas kolacji lub siedząc w wygodnym fotelu. Umieszczone w szklanym świeczniku będą się niezwykle prezentować podczas wieczornego spędzania czasu na tarasie lub też stwarzały nastrój w otoczeniu wianka w formie stroika na Twoim stoliku.

Cechy charakterystyczne

Świece o zielonym kolorze są nad wyraz wytworne poprzez swój kształt - walec zakończony czubkiem z białym knotem. Dodatkowo posiada gładkie wykończenie oraz zaokrąglone brzegi. Ma 14 cm wysokości oraz 7 cm średnicy. Wystarczy na 38 godzin świecenia. Co więcej waży 350 gramów.

Materiał

Świeca została wykonana z wosku, którego wierzchnia warstwa została pokryta kolorem. W celu zachowania bezpieczeństwa podczas zapalania świecy należy unikać kontaktu z materiałami łatwopalnymi oraz zgasić świecę przed opuszczeniem pomieszczenia.

Specyfikacja

Kod produktu:203223
Wysokość (cm):14.00
Średnica (cm):6.80

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Świeca okrągła GENERIQUE ⌀14 cm
Twoja ocena